Tüketici Hakları ve Gizlilik Politikamız

bukas.com.tr, bir N.Bükey A.Ş. hizmeti olarak tüketici haklarını korumayı en öncelikli kuralları arasında tutmaktadır. Bu anlamda, bukas.com.tr alışverişleriniz sırasında yaşadığınız ürün ve hizmet kaynaklı her türlü sorun titizlikle değerlendirilmekte ve en kısa sürede çözüme kavuşturulmaktadır.

Bu sayfada yer alan güvenlik ve gizlilik kuralları yaptığınız alışverişlerde ve vermiş olduğunuz kişisel bilgilerdeki güvenlik ve gizlilik sınırlarını belirlemek amacı ile konulmuştur.

Bükaş Gizlilik Politikası Neleri Kapsar?

  • Bu gizlilik politikası paytr.com/bukas/ URL’i ile başlayan tüm sitelerde geçerlidir.
  • Herhangi bir sitede Bükaş Logosunu görmeniz bu güvenlik kurallarının o sitede geçerli olduğu anlamına gelmez. URL’i kontrol etmeniz ve gerçekten Bükaş Online Alışveriş’e ait bir sayfa olduğundan emin olmanız gerekir. Zira Logomuzu izinsiz ve kötü niyetle kullanmak isteyen kişiler olabilir. Böyle durumlarda lütfen bizimle iletişim kurun adresimiz: info@bukas.com.tr
  • Gerçekleşen her satışta, fatura kesilir.
  • Site üzerinde kişisel bilgiler veya kredi kartı bilgileri kesinlikle kaydedilmemektedir. Gerçekleşen satışa ait alıcı ve ürün bilgileri e-mail ile firmamıza iletilir.
  • Sepete ekle işleminde site üzerinde cookieler kullanılmaktadır. Tarayıcı penceresini kapattığınızda cookieler silinecektir.

Kişisel Bilgilerin Güvenliği

ChainedSsl sertifikalı bukas.com.tr, Türkiye’nin en yaygın online ödeme altyapısı Garanti Bankası Sanal POS sistemini kullanmaktadır. Alışveriş sırasında kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler siteden bağımsız olarak ChainedSsl tarafından 128 bit SSL (Secure Sockets Layer) protokolü ile şifrelenip sorgulanmak üzere ilgili bankaya ulaşır. Kartın kullanılabilirliği onaylandığı takdirde alışverişe devam edilir. Kartla ilgili hiçbir bilgi site tarafından görüntülenemediğinden ve kaydedilmediğinden, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri ele geçirmesi engellenmiş olur.

Kullanıcı İstekleri/Geri Bildirimleri

  • bukas.com.tr, ziyaretçilerin site ile ilgili tarafımıza ulaştırdıkları her türlü istek, öneri ve soruları içeren bilgiler site performansını ölçmek açısından saklanmaktadır. Bu bilgiler kişilerin kendilerine yanıt vermek dışında herhangi bir amaç için kullanılamaz.

İçerik Kullanımı

  • bukas.com.tr’de yayınlanan hiçbir yazı veya grafik üçüncü kişiler tarafından izinsiz kullanılamaz. Bu sitede yer alan içerik materyali ya da fonksiyonalite, başka mecralarda yayınlanamaz.